Zadaszenia garażowe

Ochrona samochodu przed całorocznym wpływem pogody jest nieodłączną częścią dbałości o jego żywotność i stan techniczny. Najlepszym rozwiązaniem są wyjątkowe zadaszenia garażowe z profili aluminiowych.  Zadaszenia wyróżniają się prostotą i doskonałą zdolnością do ochrony wozu przed wpływami aury.

Absolutną nowością na rynku jest systemowe zadaszenie garażowe, które dzięki wielkiej kompatybilności i szerokiej gamie rozmiarów można zastosować do ochrony każdego samochodu. Jedyne, co jest potrzebne do zbudowania zadaszenia, to ściana umożliwiająca zamocowanie jego elementów nośnych.

Zalety zadaszeń garażowych z naszej produkcji na zamówienie:

  •  obmiar bezpłatnie na miejscu
  •  bezpłatny projekt z uwzględnieniem życzeń klienta
  •  różnorodność rozmiarów dla jednego lub większej ilości samochodów
  •  długa żywotność naszych materiałów
  •  nie wymagają konserwacji
  •  wybór z wzorów podstawowych i innych kolorów RAL

Konstrukcja zadaszeń garażowych

Zadaszenia montujemy ze specjalnych profili z trwałych stopów aluminium. Powierzchnia pokryta jest proszkowym lakierem piecowym KOMAXIT, a elementy łączące są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Pokrycie dachu z ochroną przed UV wykonane jest z komórkowego poliwęglanu o grubości 16 mm w wersji bezbarwnej, mlecznej lub kolorowej. Na życzenie możliwe pokrycie szklane.

Wzory dla zadaszeń garażowych

Dzięki bogatej ofercie wzorów zadaszenia można łatwo zharmonizować z kolorem domu i dostosować do swoich upodobań. W cenie znajdują się wzory o gładkiej strukturze profili i wysokiej jakości lakierze w kolorze śnieżnobiałym (RAL9016) i antracyt (RAL7016) lub o szorstkiej strukturze profili w kolorach: brąz, antracyt, jasne drewno, ciemne drewno. Jeśli komuś nie odpowiada żaden ze standardowych kolorów, ma możliwość wybrać za dopłatą dowolny kolor z wzornika RAL.